Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Участь педагогів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, які здійснюють пілотування Нової української школи, в обласному семінарі

Posted 14 12 17

У Чернігові 12 грудня 2017 року відбувся обласний семінар з теми «Нова українська школа – нові підходи до навчання та викладання». Представниками від Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 були заступник директора з навчально-виховної роботи Бондаренко О.В. та вчителі пілотних класів Панченко Л.Л. та Величко Л.О.

У ході роботи учасники семінару відвідали Чернігівську загальноосвітню школу І ступеня №25. Гостям продемонстрували нове освітнє середовище, вчителі дали показові уроки з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» та англійської мови.

У Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського завідувач відділом дошкільного виховання та початкового навчання Бурнос В.В. і методисти ЧОІППО Красногор Т.Ф. та Шоколенко Л.М. презентували кабінет початкової освіти відповідно до вимог НУШ.

Відбувся круглий стіл, за яким Бондаренко О.В. та заступники директорів з інших пілотних шкіл презентували свої заклади, перші кроки впровадження нового Державного стандарту. Величко Л.О., Панченко Л.Л. та решта учасників змоделювали навчальні програми пілотного проекту «Лайфхаки» та «Мої улюблені книги».

Гості семінару обмінялися досвідом та спланували стратегію подальшої роботи.