Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Методичний супровід пілотного проекту «Нова українська школа»

Posted 17 11 17

16 листопада 2017 року з метою здійснення методичного супроводу пілотного проекту «Нова українська школа» Прилуцьку ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 відвідали Булгакова Євгенія Костянтинівна, методист відділу суспільно-гуманітарних дисциплін, та Бойко Марина Іванівна, старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання  Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

В ході робочого візиту Булгакова Є.К. та Бойко М.І. ознайомилися з ходом реалізації пілотного проекту у школі, відвідали перші класи, побачили матеріально-технічне забезпечення, поспілкувалися з учителями пілотних 1-х класів.

Учителі англійської мови Сердюк Ліана Григорівна та Холод Оксана Анатоліївна продемонстрували свою практичну діяльність на уроках англійської мови у 1-х класах.

Під час круглого столу учителі англійської мови отримали від фахівців ЧОІППО методичні рекомендації та конкретні поради щодо подальшої роботи у проекті; поділилися своїми враженнями від перших місяців викладання англійської мови у 1-х пілотних класах; порівняли стару систему викладання іноземної мови у початковій школі з вимогами «Нової української школи»; обговорили методичне забезпечення (зміст робочих зошитів для учнів та вчителя, підручників, дисків); розповіли про свою участь в онлайн-навчанні.

Було обговорено організаційні питання щодо проведення учителями англійської мови ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Сердюк Л.Г. та Холод О.А. навчального тренінгу для учителів, які викладатимуть англійську мову у 1-х класах закладів загальної середньої освіти м. Прилуки у 2018-2019 навчальному році.

Зустріч Булгакової Є.К. та Бойко М.І. з учителями школи № 7 з метою методичного супроводу пілотного проекту «Нова українська школа» носила конструктивний характер та матиме подальше продовження.