Поріг тесту ЗНО з математики склав 10 тестових балів
14 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з математики, який у 2018 році дорівнюватиме 10 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулось у Міністерстві освіти і науки.
Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з математики складає 19 773 особи, що дорівнює 18,57% від загальної кількості учасників тестування.
До 15 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з математики, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.
Як відомо, результати ЗНО з математики також будуть враховані, як державна підсумкова атестація з предмета. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.
Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з математики, дорівнює 52 балам.
Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики, дорівнював 62 тестовим балам.
Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали
14 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, який у 2018 році дорівнюватиме 23 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулось у Міністерстві освіти і науки.
Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти. Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з української мови і літератури складає 14,5% від загальної кількості учасників тестування.
До 15 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.
Як відомо, результати ЗНО з української мови і літератури також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.
Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 тестовим балам.
Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови, дорівнює 68 тестовим балам.
Поріг тесту ЗНО з біології склав 22 тестових бали
14 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з біології, який у 2018 році дорівнюватиме 22 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було ухвалене під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.
Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з біології, складає 8,35 % від загальної кількості учасників тестування.
15 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з біології, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.
Як відомо, результати ЗНО також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з біології за шкільний курс з предмета. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.
Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології, дорівнює 80 тестовим балам.
Поріг тесту ЗНО з іноземних мов склав 19 тестових балів
14 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської, який у 2018 році буде однаковим для усіх мовних тестів, і дорівнюватиме 19 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.
Усі учасники тестування з англійської, німецької, французької та іспанської мов, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вишів.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з англійської мови складає 10 638 осіб, що дорівнює 13% від загальної кількості учасників тестування.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з німецької мови - 383 особи, що дорівнює 18% від загальної кількості учасників тестування.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з французької мови - 78 осіб, що дорівнює 14% від загальної кількості учасників тестування.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з іспанської мови - 14 осіб, що дорівнює 10% від загальної кількості учасників тестування.
До 15 червня будуть оголошені результати отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.
Як відомо, результати ЗНО з іноземних мов також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс вивчення предметів. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.
Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з іноземної мови, дорівнював 72 тестовим балам.
Поріг тесту ЗНО з історії України склав 26 балів
20 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, який у 2018 році дорівнюватиме 26 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.
Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з історії України, складає 22 692 особи, що дорівнює 14,19% від загальної кількості учасників тестування.
21 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.
Як відомо, результати ЗНО з історії України також будуть враховані, як державна підсумкова атестація з історії України. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна було отримати правильно виконавши всі завдання тесту, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.
Поріг тесту ЗНО з географії склав 26 тестових балів
20 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з географії, який у 2018 році дорівнюватиме 26 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.
Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з географії, складає 9 208 осіб, що дорівнює 12,33% від загальної кількості учасників тестування.
23 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з географії, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.
Як відомо, результати ЗНО з географії також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з географії. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.
Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з географії, дорівнювала 94 тестовим балам.
Поріг тесту ЗНО з фізики склав 12 тестових балів
20 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, який у 2018 році дорівнюватиме 12 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.
Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з фізики, складає 3 504 особи, що дорівнює 16,82% від загальної кількості учасників тестування.
21 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.
Як відомо, результати ЗНО з фізики також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з фізики. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.
Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з фізики, дорівнювала 60 тестовим балам.
Поріг тесту ЗНО з хімії склав 15 тестових балів
20 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, який у 2018 році дорівнюватиме 15 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.
Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з хімії, складає 2 063 осіб, що дорівнює 10,49% від загальної кількості учасників тестування.
21 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.
Як відомо, результати ЗНО також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з хімії. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.
Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з хімії, дорівнювала 80 тестовим балам.
За матеріалами http://osvita.ua