Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Форум «Кліматична освіта 2018: цінності та тренди»

Posted 29 11 18

23-24 листопада у столиці зібрались освітяни, представники громадських організацій, вчителі та всі, хто хоче дізнатися більше про кліматичну освіту та просувати екологічні цінності в суспільство. Учасником форуму "Кліматична освіта 2018: цінності та тренди" стала керівник гуртка ОКПНЗ Чернігівська МАН учнівської молоді», учитель географії Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10, Гапон Наталія Володимирівна. Наталія Володимирівна є керівником науково-дослідницької роботи учениці 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№10 Юрченко Анни конкурсу-захисту учнів-членів МАН України у секції кліматологія та метеорологія «Сучасні тенденції зміни клімату у м. Прилуки.

Учасники форуму під час панельної дискусії «Зелені цінності та освітні тренди. Місце кліматичної освіти у загальному освітньому дискурсі» за участі провідних експертів обговорювали різні питання: Як клімат змінює наше життя, хто такий кліматолог і якими якостями він має володіти, чи можливо в школі реалізовувати екологічні проекти, з якого віку варто виховувати в дітей любов до природи та ін..

Програма заходу підготувала для присутніх ще безліч цікавих виступів про зміни клімату, про важливість такої професії, як кліматолог та концепцію реалізації державної політики у сфері зміни клімату на 2016-2030 роки – шляхи виконання Паризької угоди.

 Про свій досвід реалізації шкільних екологічних проектів з присутніми поділились Олександр Жук, вчитель інформатики, переможець Global Teacher Prize Ukraine 2018, Людмила Довгаль, вчителька Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів №3, Ірина Матковська, заступниця директора ЗОШ I-III ступенів №18 Вінницької міської ради та ін..

Форум завершився на позитивній ноті, і ми надзвичайно щасливі, що взяли участь у такій події. Краса навколишнього середовища просто вражає уяву! Адже немає нічого прекраснішого чудових водоспадів і гір з засніженими вершинами, рівнин, покритих м’якою густою зеленню, і пагорбів, які рясніють осінньою різнобарвною палітрою… Та хіба можливо перерахувати всі прекрасні багатства природи? Звичайно, ні, адже вони незліченні. Тож, давайте берегти світ, в якому ми живемо!