18 лютого 2019 року Прилуцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7 відвідала Світлана Бондар, наставник LEGO в рамках меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO-Foundation, для спілкування з педагогічним колективом та учнями перших і других класів. Метою зустрічі стало забезпечення якісного впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес у рамках Концепції реалізації державної політики у сфері реформування ЗЗСО «Нова українська школа» з використанням LEGO SYSTEM та LEGO DUPLO.
Учителі початкової школи продемонстрували безліч різноманітних прийомів та методів використання LEGO.
У 1-В класі Ірина Сілова вчила запам’ятовувати вірші, закодовуючи та розкодовуючи інформацію, засаджувати уявну ділянку землі овочами з використанням цеглинок. Ірина Ратушняк розвивала математичну компетентність, рахуючи разом з дітьми в межах п’яти, а також виконуючи вправи на розвиток моторики рук та постави.
У 1-А класі Ольга Бойко розпочала урок з розвитку мистецької компетентності: учні під музичний супровід повторювали ноти, зіставляючи їх з кольорами цеглинок. Першокласники будували об’єкти з LEGO, а потім створювали картини, домальовуючи відсутні деталі. З метою розвитку підприємливості в дітей, учитель підготувала завдання в групах, де кожна команда створила власний товар для продажу та прорекламувала його.
Валентина Діденко занурила учнів 1-Б класу у світ театру. Учитель обрала казку «Троє поросят». Діти вивчали правила поведінки в театрі та будували за допомогою LEGO SYSTEM міцну хатинку для поросят.
У 2-А класі Людмила Величко показала фрагмент уроку математики з використанням LEGO килимків, розвивала математичну компетентність: діти рахували в межах ста, будували діаграми на тему «Здорове харчування».
Вчителі 1,2 класів Ірина Сілова, Ірина Ратушняк, Ольга Бойко, Валентина Діденко, Людмила Величко, директор школи Володимир Зуб, заступник директора з НВР Олена Бондаренко, завідувач ММЦ Світлана Чернякова, методист ММЦ Тетяна Караулова та Світлана Бондар обговорили результати використання LEGO в освітньому процесі Нової української школи.
Дякуємо пані Світлані за теплий візит наставництва, сподіваємося на подальшу співпрацю.